Informacje

Konferencje, szkolenia, wyjazdy integracyjne i imprezy firmowe w Muszynie

konferencja w hotelu

Muszyna jest niewielką typową górską miejscowością, która zachwyca swoim pięknem i bogactwem dostępnych atrakcji turystycznych. Muszyna słynie przede wszystkim z urokliwych zakątków, cudownych krajobrazów i najlepszych ośrodków turystycznych. To właśnie w tym rejonie Polski zlokalizowane są jedne z największych złóż źródeł wód leczniczych wykorzystywanych w kuracjach leczniczych.

Jest to rewelacyjne miejsce nie tylko na spędzenie rodzinnych wakacji czy weekendu w gronie najbliższych znajomych. Muszyna jest także świetnym miejscem na zorganizowanie różnego rodzaju imprez firmowych, od konferencji po szkolenia i wyjazdy integracyjne!

Dlaczego warto postawić właśnie na Muszynę?

Muszyna jest jednym z najbardziej urokliwych górskich miasteczek położonych w województwie małopolskim. Górski klimat sprzyja naszemu zdrowiu, poprawia samopoczucie a dodatkowo wyróżnia się niespotykanymi krajobrazami. Widoki są piękne niezależnie od pory roku, zimą okoliczne wzgórza pokrywają się białym puchem z kolei wiosną i latem przepełnione są przepięknymi odcieniami zieleni. Cisza, świeże powietrze, inspirujące atrakcje – ze względu na te zalety kierunek ten wybierany jest najczęściej przez osoby, które chcą odpocząć od zgiełku i hałasu dużego miasta.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą, jesteś właścicielem małej firmy bądź dużego przedsiębiorstwa z pewnością starasz się dołożyć wszelkich starań by Twoja firma prosperowała jak najlepiej.

Firmę budują ludzie, zgrany zespół pracowników to klucz do sukcesu. Prostym sposobem na zintegrowanie zatrudnionych osób jest zorganizowanie im wyjazdu integracyjnego, dodatkowych szkoleń czy konferencji w miejscowości, która jak najmniej będzie kojarzyła się z codziennością i przede wszystkim pracą.

Przebywający w Muszynie pracownicy odstresują się, zapomną o służbowych obowiązkach, ale co najważniejsze odnajdą wspólny język, który ułatwi im pracę w grupie. Muszyna słynie z wielu atrakcji turystycznych, z których można skorzystać zarówno latem jak i zimą.

W miesiącach letnich przebywająca w Muszynie grupa pracowników może wybrać się m.in. na długą wycieczkę rowerową popularnymi szlakami turystycznymi, do strzelnicy łuczniczej a zimną tradycyjnie na narty, kulig i ognisko, możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu w grupie jest całe mnóstwo. W miejscowości znajduje się wiele ośrodków wypoczynkowych, które zajmują się profesjonalną organizacją imprez firmowych. Dlaczego warto regularnie fundować swoim pracownikom wyjazdy integracyjne? O tym już za chwilę.

Wyjazdy integracyjne, szkolenia i imprezy firmowe

Wyjazdy integracyjne są jednym z podstawowych elementów prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Mają one ogromny wpływ na budowanie zgranego zespołu kadry pracowniczej, dlatego też cieszą się tak dużą popularnością. Pracodawcy coraz chętniej podejmują decyzję o organizacji wspólnego wyjazdu dla pracowników.

Podczas takich wyjazdów zatrudnieni pracownicy mają okazję do lepszego poznania się i zbudowania pewnego rodzaju więzi opartej na życzliwości i wzajemnym zrozumieniu. Zgrany zespół jest filarem przedsiębiorstwa, bez którego odniesienie sukcesu w branży było by niemożliwe.

Aby połączyć przyjemne z pożytecznym w program wyjazdu integracyjnego warto wpleść również inspirujące szkolenia i kursy, w trakcie których pracownicy poszerzą dotychczas zdobytą wiedzę w danym zakresie. Piękno okolicznej przyrody, klimat i aura w Muszynie sprzyjają nauce i kształtowaniu własnych umiejętności! Bowiem ważna jest nie tylko treść, ale też i sposób przekazu. Ostatnio przeprowadzone badania naukowe dowiodły, że pracownicy zdecydowanie lepiej doszkalają się na spotkaniach zorganizowanych nie w miejscu pracy, lecz w trakcie krótkich wyjazdów integracyjnych. Dlaczego? Odpoczynek i relaks pozytywnie wpływają na samopoczucie, regenerują ciało i umysł a dodatkowo zwiększają nasze chęci do dalszego działania i pracy nad rozwojem osobistym. Krótki biznesowy wyjazd wszystkim wyjdzie na dobre. Jaki ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Muszynie wybrać?

Jakie obiekty oferują usługi dla firm?

W Muszynie, jak w każdym górskim miasteczku turystycznym zlokalizowanych jest wiele ośrodków i hoteli, które oferują swoim klientom możliwość zorganizowania konferencji, eventów firmowych itp. Jednym z takich miejsc jest Hotel Activa położony w samym sercu Muszyny. Dużych rozmiarów obiekt wyróżnia się oryginalnym wyglądem, otoczony jest piękną zielenią co dodatkowo sprzyja relaksowi na świeżym powietrzu. Klienci do dyspozycji mają m.in. przestrzenne sale przystosowane do organizacji konferencji, szkoleń, kursów lub spotkań biznesowych. Goście skorzystać mogą z atrakcji wewnątrz hotelu oraz z tych znajdujących się poza budynkiem – nieopodal znajduje się duża wiata grillowa, z której można korzystać w ciągu całego roku.

Dużym powodzeniem cieszą się organizowane przez obsługę hotelową firmowe zawody sportowe o tzw. “Puchar Prezesa”, w trakcie których pracownicy wspólnie mogą powalczyć o względy swojego pracodawcy.

Hotel Activia zaprasza pracodawców i pracowników zarówno latem jak i w okresie zimowym. Jeżeli chodzi o główne atrakcje to wśród tych cieszących się największą popularnością są oczywiście jazdy na quadach i skuterach śnieżnych, paintball, kręgle, body zorb, wycieczki tematyczne, wycieczki krajoznawcze itp. Wybór jest ogromy dzięki czemu każdy z zespołów znajdzie sposób rozrywki dostosowany do własnych upodobań i zainteresowań. Wspólna zabawa bez wątpienia pozytywnie wpłynie na samopoczucie całej kadry pracowniczej, wspierając tym samym budowanie zgranej, rozumiejącej się bez słów drużyny. Więcej szczegółów na stronie www.hotel-activa.pl/oferty-dla-firm/konferencje-i-szkolenia/

Podsumowując, Muszyna jest doskonałą lokalizacją, jeżeli chodzi o organizowanie wyjazdów integracyjnych oraz imprez firmowych. Miejscowość zachwyca swoim urokiem i bogactwem atrakcji turystycznych. Klimat sprzyja zacieśnianiu więzi międzyludzkich pomiędzy pracownikami, którzy czas wspólnego wypoczynku poświęcić mogą na integrowanie się poprzez podziwianie uroków i korzystanie z dobrodziejstw Muszyny.

Jeden komentarz

  1. Uważam, że Muszyna i okolice to idealne miejsce na konferencje i wyjazdy integracyjne. Nie chodzi nawet o samą bazę noclegową ale o wiele różnych atrakcji jakie znajdują się na tym terenie. Takie grupowe wyjazdy rowerowe, jazda konno czy też wyjścia w góry to jest to co zespala pracowników, sama coś o tym wiem 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *