Wydarzenia

XVII Festiwal Wód Mineralnych 1-4 sierpnia 2019

XVII Festiwal Wód Mineralnych w Muszynie - od 1 do 4 sierpnia 2019

Data: 1-4 sierpnia 2019r.

Miejsce: Amfiteatr Zapopradzie (Aleja Zdrojowa 4), Dwór Starostów (ul. Kity 17), Muzeum (ul. Krzywa 1), Ogrody Sensoryczne

W dniach od 1 do 4 sierpnia 2019 w Muszynie już po raz kolejny odbędzie się największe plenerowe wydarzenie w tej okolicy – Festiwal Wód Mineralnych. Organizatorami są Stowarzyszenie „Klucz Muszyński” w Muszynie, Miasto i Gmina Uzdrowiskowa Muszyna oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie. Podczas kilkudniowej imprezy wystąpią takie gwiazdy jak: Jerzy Kryszak, zespół Pectus, Poparzeni Kawą Trzy, Buskers Band, Levi i inni. Jeśli zastanawialiście się, co robić w sierpniowy długi weekend – mamy dla Was odpowiedź. Nie może Was zabraknąć w Muszynie na Festiwalu Wód Mineralnych.

Festiwal Wód Mineralnych Muszyna 2019 - plakat

XVII Festiwal Wód Mineralnych – plan wydarzenia

01.08 zapraszamy Was do Dworu Starostów przy ul. Kity 17. O godzinie 19 rozpocznie się tam koncert pt. “Fantazja Filmowa” w wykonaniu Sądeckiej Orkiestry Kameralnej. Natomiast o 20:30 będziecie mogli skorzystać z seansu na świeżym powietrzu w Plenerowym Kinie Muszyńskim. Wyświetlany będzie musical o Muszynie pt. “Mussina – Biskupie miasteczko”.

Z kolei 02.08. w muzeum przy ul. Krzywej 1 od godziny 16 będzie mieć miejsce Muszyński Letni Salon Artystyczny. Natomiast o 19 w Ogrodach Sensorycznych odbędzie się występ zespołu Muszyniacy.

03.08. w sobotę czeka Was dzień pełen wrażeń. Już od 15:30 rozpocznie się świętowanie. Imprezę rozpoczną występy zespołów “Nastolatki” oraz “Popradzkie Smyki”. Następnie pojawią się na scenie również o 16:30. Pomiędzy ich występami o godzinach 16, 17:30 oraz 19:30 będą miały miejsce pokazy rycerskie. Poza tym, zapraszamy na koncert wieczoru o godzinie 18:00. Wystąpi zdobywca pierwszego miejsca na Rawa Blues Festiwal, zespół Levi. Natomiast zdecydowanie warto poczekać na kulminacyjny moment wieczoru, ponieważ na 20:00 zaplanowano koncert znanego zespołu Poparzeni Kawą Trzy.

XVII Festiwal Wód Mineralnych w Muszynie zakończy się w niedzielę 04.08. Jeśli macie małe dzieci, zapraszamy o 15:30 do Amfiteatru Zapopradzie. Natomiast o 17:00 wystąpi zespół Buskers Band, a już o 18:00 na scenie pojawi się Jerzy Kryszak, znakomity satyryk i aktor, znany ze swojego specyficznego poczucia humoru i ciętego żartu. Na 19:30 organizatorzy przewidzieli pokaz salsy kubańskiej w wykonaniu tancerzy z Akademii Tańca Adelante. Ostatnim koncertem wieczoru będzie występ zespołu Pectus. Ich występ i całe czterodniowe wydarzenie będzie zwieńczone pokazem sztucznych ogni. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowy program Festiwalu Wód w Muszynie znajdą Państwo również na plakacie poniżej:

Program Festiwal Wód Mineralnych 2019 w Muszynie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *