Wydarzenia

Święto Wód Mineralnych w Muszynie

święto wód mineralnych - Muszyna 2013

W dniach 10-11 sierpnia 2013 r. w Amfiteatrze Zapopradzie w Muszynie odbywa się jedna cyklicznych imprez które co roku przyciągają do Muszyny wielu turystów z całej Polski. Głównym celem Święta Wód Mineralnych, bo o nim mowa, jest prezentacja produktów rozlewni wód mineralnych z terenu Gminy Muszyna.

Podczas Święta Wód Mineralnych każdy może delektować się wodami mineralnymi oraz uczestniczyć w wielu atrakcyjnych konkursach i zabawach dla dzieci i dorosłych. W czasie trwania tegorocznej imprezy na scenie amfiteatru „Zapopradzie” pojawią się artyści reprezentujący niezwykle różnorodne gatunki muzyczne.

Zwieńczeniem tej dwudniowej imprezy będzie tak jak w ubiegłych latach pokaz sztucznych ogni (ok. godz. 22.30) oraz dyskoteka pod gwiazdami do północy.

10 sierpnia wystąpi między innymi Reprezentacyjna Orkiestra Straży Granicznej z Nowego Sącza. 11 sierpnia o godzinie 21.00 jako Gwiazda Wieczoru wystąpi Tatiana Okupnik.

Ponadto podczas trwania tej dwudniowej imprezy przygotowano wiele innych atrakcji, jak np. degustacje wód mineralnych, prezentacje rękodzieła artystycznego czy też wiele konkursów z cennymi nagrodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *