Wydarzenia

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019

Data: 06-07 lipca 2019

Miejsce: Dwór Starostów ul. Kity 17, Ogrody Baśni i Legend, Ogrody Biblijne

W dniach 6 i 7 lipca odbędzie się w Muszynie cykliczne Święto Muszyńskich Ogrodów. Jak co roku, wydarzenie będzie mieć miejsce w kilku punktach i nie zabraknie ciekawych atrakcji. Zarówno najmłodsi, jak i dorośli znajdą coś dla siebie. Przewidziano wiele warsztatów, koncertów i spacery po ogrodach z przewodnikiem. Nie może Was tam zabraknąć!

Święto Muszyńskich Ogrodów – program na 06.07.2019

W sobotę 06 lipca Dwór Starostów przy ul. Kity 17 zaprasza do zakątka archeologicznego w swoich ogrodach. Od godziny 11 będą się tam odbywać warsztaty archeologiczne dla dzieci. Natomiast o godzinie 14 w Domu Dawnego Rzemiosła będą miały miejsce warsztaty ceramiczne pt. „Lato, lato! Ach to Ty!”. Uczestnicy będą mieli możliwość stworzenia ceramiki, zdobionej żywymi kwiatami. W sobotę będą również otwarte dla zwiedzających dwa ogrody: Baśni i Legend oraz Biblijne. Święto Muszyńskich Ogrodów będzie się odbywać w pierwszym z nich w godzinach 14-17. A dla odwiedzających przewidziano: strefę dla dzieci, muzykę dobiegającą z różnych zakątków ogrodów oraz spotkanie z postaciami baśni i legend. Natomiast w godzinach 10-18 będzie można odbyć spacer po Ogrodach Biblijnych z przewodnikiem. Ponadto będziecie mieli możliwość spróbowania potraw z Ziemi Świętej.

Poza tym, pierwszy dzień wydarzenia uświetnią Galicyjskie Spotkania Jazzowe. Jeśli jesteście miłośnikami tego rodzaju muzyki albo po prosu chcielibyście posłuchać muzyki na żywo, bądźcie w kawiarni Dworu Starostów od godziny 18:30.

Święto Muszyńskich Ogrodów – program na 07.07.2019

Kolejny dzień wydarzenia również będzie obfitował w przeróżne atrakcje. W Domu Dawnego Rzemiosła od godziny 11 będą odbywały się warsztaty ceramiczne pt. „Makowe miseczki” / „Kwiaty z Muszyńskich Ogrodów”. Ogrody Baśni i Legend zapraszają do wzięcia udziału w koncertach dwóch zespołów, spotkaniu z postaciami z baśni i legend oraz podziwiania ogrodów w godzinach 14-19:30.Natomiast Ogrody Biblijne będą w tym dniu dostępne w godzinach 9-19. Poza tym, w godzinach 13-18 będzie się tam można wsłuchać w muzykę chrześcijańską. Co więcej, w Kawiarni Dworu Starostów, o godzinie 15 odbędzie się drugi koncert z okazji Galicyjskich Spotkań Jazzowych.

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019 – plakat

Święto Muszyńskich Ogrodów 2019 - plakat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *