Wydarzenia

Spartan Race 2019 w Krynicy Zdroju

spartan race 2019 Krynica Zdrój

Data: 24-25.08.2019
Miejsce: Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A., Czarny Potok 75, 33-380 Krynica-Zdrój

Jeśli jesteście żądni wrażeń, a spartańskie warunki Wam nie straszne, weźcie udział w odbywającym się w weekend 24-25.08.2019 Spartan Race. Składa się on z trzech rodzajów wyścigów: Super, Sprint oraz Junior, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Tor wszystkich wyścigów znajduje się na naturalnym terenie, w którego skład wchodzą: lasy, krzewy, fosy. Co więcej, możecie liczyć na atrakcje w postaci błota, wspinaczki i wiele innych. W pakiecie startowym otrzymacie numer startowy BIB i opaskę na głowę z numerem, jak również chip do pomiaru czasu.

Najtrudniejszą trasą, z jaką przyjdzie się zmierzyć śmiałkom 24.08.2019 w Krynicy jest Spartan Race Ultra. Składa się on z 50 km i 60 przeszkód, a czas trwania to od 10 do 14 godzin. Jest to niezwykle wymagający wyścig i jest zalecany osobom, które posiadają odpowiednie przygotowanie fizyczne. Drugi z kolei jest Spartan Race Super. W trakcie tego wyścigu uczestnicy muszą pokonać trasę o długości 13 km oraz 25 różnego rodzaju przeszkód. Na całe zadanie przeznaczono od 80 minut do 4 godzin. Natomiast w przypadku Spartan Race Sprint będziecie musieli zmierzyć się z 5 km i 20 przeszkodami. I w przeciwieństwie do 13 km wyścigu, w najkrótszej wersji Spartan Race mogą wziąć udział niemalże wszyscy. Wystarczy, że zaopatrzycie się w odpowiedni strój sportowy i motywację do działania. Ponadto, na brak atrakcji nie będziecie mogli narzekać. Co więcej, nawet najmłodsi amatorzy ekstremalnych wrażeń sportowych mogą wziąć udział w spartańskim wyścigu, który odbędzie się w Krynicy Zdroju.

Więcej szczegółowych informacji na temat Spartan Race znajdziecie na stronie: https://www.spartanrace.pl/pl/race/detail/5153/overview

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *