Wille

Willa TRELA

Willa TRELA - Muszyna

Komfortowe noclegi na Zapopradziu w Muszynie gwarantują możliwość aktywnego spędzania czasu. Latem baseny i ścieżki spacerowe przy Ogrodach Zmysłów. Zimą lodowisko i narty biegowe. A to tylko niektóre z atrakcji.

Telefon +48 18 471 87 07
Adres Aleja Zdrojowa 24, 33-370 Muszyna
Ceny

Jeśli marzy nam się ucieczka od miastowego hałasu i pragniemy wypocząć w malowniczo położonym zakątku, należy wziąć pod uwagę Willę Trela. Umiejscowiona niedaleko muszyńskiego rynku (około piętnastu minut spacerem) oraz blisko wielu atrakcji (baseny, lodowiska, pijalnie, zabytki, aleja zdrojowa, korty tenisowe, park linowy, szlaki turystyczne), daje możliwość na spokojne i aktywne spędzenie czasu, w zależności od nastroju.

 

Willa Trela oferuje do wyboru jedenaście pokoi i apartamentów o wysokim standardzie. W skład segmentów wchodzą sypialnie z komfortowymi łóżkami, eleganckim wystrojem, telewizją z szerokim wachlarzem programów do wyboru oraz łazienka. W budynku obowiązuje zakaz palenia papierosów. Na terenie Willi można się połączyć z szybkim i bezpłatnym Internetem (WiFi) oraz spróbować regionalnej kuchni (śniadanie w cenie noclegu). Dla gości udostępniony jest bezpieczny i bezpłatny parking pod budynkiem. Na terenie Willi Trela znajduje się Leśne SPA – sauna, jacuzzi, balia z lodem.

 

Willa Trela organizuje dla chętnych możliwość spędzenia niezapomnianego Bożego Narodzenia, Sylwestra lub ferii zimowych. Po aktywnym spędzeniu czasu jest możliwość skorzystania z różnych zabiegów odprężających, takich jak sauna czy masaż wykonywany przez zaufanych profesjonalistów. Wieczorami można dołączyć do zorganizowanych imprez integracyjnych, okolicznościowych a także biesiad. Goście Willi Trela mogą również skorzystać z 10% zniżki na autokarowe wycieczki Biura Turystycznego VECTOR po Beskidzie Sądeckim oraz pobliskiej Słowacji. Willa Trela to również wygodne miejsce wypadowe dla narciarzy. W pobliskich Dwóch Dolinach (Szczawnik i Wierchomla) amatorzy zimowych szaleństw mogą skorzystać z dwóch wyciągów krzesełkowych, sześciu orczykowych oraz dwóch łącznikowych, a także doskonale przygotowane i oświetlone trasy. W pobliżu tras można dobrze zjeść i odpocząć. Z Willi Trela można również w miarę szybko dostać się na słynną ze swoich tras narciarskich i Kolei Gondolowej Jaworzynę Krynicką. Jeśli jednak od nart woli się narty – 300 metrów od budynku działa zimą lodowisko.

Lokalizacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *