Sanatoria

Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA

Sanatorium Korona w Muszynie

Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA położone jest w jednym z najpiękniejszych miejsc w Muszynie – na Zapopradziu. W pobliżu Sanatorium (ok. 150 metrów) znajdują się: kompleks odkrytych basenów, amfiteatr Zapopradzie, korty tenisowe oraz lodowisko. Tuż nad Sanatorium znajduje się jedna z największych atrakcji Muszyny – Ogrody Zmysłów (Sensoryczne). Sanatorium Uzdrowiskowe KORONA dostosowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych i dysponuje 120 miejscami noclegowymi w pokojami 1,2,3-osobowych oraz apartamentach.

Telefon +48 18 477 79 60
Adres ul. Mściwujewskiego 2, 33-370 Muszyna
Ceny od 99 zł

Sanatorium Korona oferuje bardzo bogatą gamę zabiegów, m.in.: kąpiel borowinową czy też solankową, galwanoborowinę, bicz szkocki, fotele masujące, krioterapię oraz masaże (klasyczne, limfatyczne, relaksacyjne), które wykonuje bardzo doświadczona i wykwalifikowana kadra medyczna.

Ośrodek przygotował bogatą bazę pakietów pobytowych (“We dwoje”, “Odskocznia od krzesła”, “Senior 55+”, “S.O.S Kręgosłupa”, “Wczasy z dieta dr Ewy Dąbrowskiej”) oraz pobyty lecznicze skierowane zarówno dla osób indywidualnych, jak i również grup.

Do dyspozycji Gości Sanatorium są

 • kawiarnia,
 • sauna,
 • siłownia,
 • fotele masujące,
 • kijki do Nordic Walking,
 • dostęp do bezprzewodowego Internetu,
 • parking.

W Sanatorium Uzdrowiskowym Korona prowadzone są również zajęcia fitness (zdrowy kręgosłup, zumba, BUP, power pilates, pożeracz tłuszczu, stretching, elastyczne ciało, TMT wg programu autorskiego Tomasza Zamieli) w Korona Fitness Klub. Zajęcia te prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów.

Lokalizacja

5 komentarze /-y

 1. Szukam transportu do sanatorium w Muszynie w dniu 17.05.2022r z Kielc.

 2. MOŻE KTOŚ Z WARSZAWY LUB OKOLIC WYBIERA SIĘ DO SANATORIUM W MUSZYNIE W DNIU 17 05.2022 CHĘTNIE SIE PRZYŁĄCZE I DOŁOZE DO KOSZTÓW PODRÓŻY

 3. Czy ktoś z Bydgoszczy wybiera się do sanatorium Korona w Muszynie 19 lub 20 maja

 4. Szukam kto jedzie do muszyny do sanatorium 1.10 20r z okolic Kostrzyn nad Odrą zabiorę jedną osobę lub będę pasażerem.

 5. Wspaniały wypoczynek.Ośrodek położony w malowniczym miejscu w otoczeniu ogrodów zmysłów.Obsługa profesjonalna.Smaczne i świeże jedzenie.Chętnie tu powrócę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *