Pozostałe

Na Końcu Świata – noclegi Szczawnik

Na Końcu Świata - Szczawnik

Kameralne noclegi w pobliżu wyciągu narciarskiego Dwie Doliny. Latem z kolei idealne miejsce na wyprawę w góry. Serdecznie zapraszamy do Szczawnika przez cały rok!

Telefon +48 662 589 694
Adres Szczawnik 45 D, 33-370 Muszyna
Ceny

Szczawnik to sąsiadująca z Muszyną miejscowość, która znacząco wzbogaca możliwości rekreacji w tym rejonie. A wszystko dzięki zlokalizowanemu tutaj kompleksowi wyciągów narciarskich Dwie Doliny oraz licznym trasom turystycznym – pieszym i rowerowym.

Nasz obiekt noclegowy położony jest niemal w samym centrum tej pięknej miejscowości. Dolna stacja wyciągu narciarskiego znajduje się zaledwie kilkaset metrów powyżej naszego obiektu. W pobliżu znaleźć też można inne atrakcje – na przykład starą, należącą do Szlaku Architektury Drewnianej w Małopolsce, cerkiew w Szczawniku.

Dla osób, które zechcą nas odwiedzić korzystając z komunikacji publicznej mamy dobrą wiadomość – tuż obok obiektu znajduje się przystanek, a połączenia z Muszyną i Krynicą są liczne i w dogodnej porze. Jeśli macie specjalne życzenia co do Waszego pobytu, zapraszamy do kontaktu. Na pewno uda nam się dostosować do Państwa oczekiwań.

Noclegi Szczawnik

Pokoje na końcu świata

Noclegi Szczawnik pokoje

Serdecznie zapraszamy zatem do naszego obiektu noclegowego Na Końcu Świata!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *