Pola namiotowe i kempingi

Pokoje gościnne i pole namiotowe w Andrzejówce

Pole namiotowe w Andrzejówce

Dla szukających naturalnego sposobu na nocowanie i wypad ze znajomymi, przygotowaliśmy pole namiotowe nad Popradem. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, tuż przy nurcie górskiej rzeki! Jeżeli szukasz nietuzinkowego miejsca na spędzenie wakacji w gronie znajomych, to właśnie je znalazłeś!

Telefon +48 18 471 71 67 lub +48 501 086 813
Strona www www.wbeskid.pl/kominek/start.html
Adres Andrzejówka-Ługi 68, 33-370 Muszyna
Ceny od 80 zł

Pokoje gościnne – KOMINEK – Elżbieta Skalniak zaprasza do przysiółka Andrzejówka – Ługi wyjątkowo położonego zakątka w Beskidzie Sądeckim, na tzw. Łopacie Polskiej.

W ofercie dla gości przygotowaliśmy 3 pokoje z TV, aneks kuchenny i wyjątkowe atrakcje w pobliżu domu. Piękny ogród z wiatami oraz szałas z grillem, boisko do siatkówki, plażę i kąpielisko na zakolu Popradu oraz miejsca na ogniska tuż przy nurcie rzeki. Zapraszamy wczasowiczów chcących pobyć bliżej natury oraz tych, którzy szukają ciszy i spokoju.

Na wędkarzy czeka obfite w klenie, pstrągi i lipienie zakole Popradu – głęboka woda i silny nurt.

Przy domu duży, bezpieczny parking.

Zapraszamy także turystów z całej Polski do odwiedzenia przepięknych okolic Żegiestowa przy zakolu Popradu. Wyjątkowa lokalizacja, konkurencyjne ceny, dobry dojazd, bezpośrednia bliskość wody, zacienione stanowiska – plaża i kąpielisko tuz przy namiotach lub campingu to atuty naszej oferty.

Szałas z grillem, boisko do siatkówki, prysznice. Górski klimat i kilka metrów do rzeki Poprad, która będzie radością zarówno dla pływaków jak i wędkarzy. To miejsce naprawdę trzeba zobaczyć.

Lasy pełne grzybów, Poprad dla wędkarzy,
zaraz tu przyjeżdżaj gdy się urlop zdarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *