Pola namiotowe i kempingi

Pokoje gościnne i pole namiotowe w Andrzejówce

Pole namiotowe w Andrzejówce

Dla szukających naturalnego sposobu na nocowanie i wypad ze znajomymi, przygotowaliśmy pole namiotowe nad Popradem. Możliwość zorganizowania grilla lub ogniska, tuż przy nurcie górskiej rzeki! Jeżeli szukasz nietuzinkowego miejsca na spędzenie wakacji w gronie znajomych, to właśnie je znalazłeś!

Telefon +48 18 471 71 67 lub +48 501 086 813
Strona www www.wbeskid.pl/kominek/start.html
Adres Andrzejówka-Ługi 68, 33-370 Muszyna
Ceny od 80 zł

Pokoje gościnne – KOMINEK – Elżbieta Skalniak zaprasza do przysiółka Andrzejówka – Ługi wyjątkowo położonego zakątka w Beskidzie Sądeckim, na tzw. Łopacie Polskiej.

W ofercie dla gości przygotowaliśmy 3 pokoje z TV, aneks kuchenny i wyjątkowe atrakcje w pobliżu domu. Piękny ogród z wiatami oraz szałas z grillem, boisko do siatkówki, plażę i kąpielisko na zakolu Popradu oraz miejsca na ogniska tuż przy nurcie rzeki. Zapraszamy wczasowiczów chcących pobyć bliżej natury oraz tych, którzy szukają ciszy i spokoju.

Na wędkarzy czeka obfite w klenie, pstrągi i lipienie zakole Popradu – głęboka woda i silny nurt.

Przy domu duży, bezpieczny parking.

Zapraszamy także turystów z całej Polski do odwiedzenia przepięknych okolic Żegiestowa przy zakolu Popradu. Wyjątkowa lokalizacja, konkurencyjne ceny, dobry dojazd, bezpośrednia bliskość wody, zacienione stanowiska – plaża i kąpielisko tuz przy namiotach lub campingu to atuty naszej oferty.

Szałas z grillem, boisko do siatkówki, prysznice. Górski klimat i kilka metrów do rzeki Poprad, która będzie radością zarówno dla pływaków jak i wędkarzy. To miejsce naprawdę trzeba zobaczyć.

Lasy pełne grzybów, Poprad dla wędkarzy,
zaraz tu przyjeżdżaj gdy się urlop zdarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *