Kwatery i agroturystyka

Agroturystyka IZWORSCY

Izworscy - Szczawnik

Agroturystyka w Szczawniku u Izworskich. 300 metrów od wyciągu Dwie Doliny – praktyczna lokalizacja dla narciarzy. W pobliżu ośrodek jazdy konnej i liczne trasy rowerowe. A jeżeli masz nietypowe życzenia, zapytaj o nie gospodarzy. Zorganizujemy kulig, wycieczkę. Polecimy warte obejrzenia atrakcje w okolicy. Serdecznie zapraszamy!

Telefon +48 18 471 48 34
Strona www www.izworscy.pl
Adres Szczawnik 58C, 33-370 Muszyna
Ceny od 25 zł

Agroturystyka Halina i Władysław Izworscy Szczawnik ma do zaoferowania pokój czteroosobowy, trzyosobowy, dwuosobowy oraz poddasze na którym może nocować do sześciu osób. Wszystkie pokoje wykończono drewnem. Do dyspozycji gości jest pięć łazienek oraz dwie części wypoczynkowo-gospodarcze, w których znajduje się aneks kuchenny z kuchenką, lodówkami, telewizorem oraz mikrofalówkami. Jeśli nie posiada się zbyt wiele czasu na przygotowanie jedzenia, można wykupić domowe obiady oraz inne posiłki. Pod domem znajduje się parking do dyspozycji gości.

Agroturystyka Izworskich to dobra baza wypadowa do pieszych wędrówek, łatwo można dostać się stąd szlakami turystycznymi do Krynicy na Jaworzynę czy do Żegiestowa, blisko z niej również do granicy ze Słowacją. Okoliczne lasy pełne są grzybów i leśnych owoców, przecina je również mnóstwo ścieżek dla mniej wytrawnych turystów. Lokalizacja oferuje ciszę, spokój oraz możliwość bliskiego kontaktu z unikalną beskidzką naturą, ale nie jest jednocześnie oddalona od ośrodków miejskich. Znajduje się około pięciu kilometrów od centrum Muszyny i 15 kilometrów od Krynicy, a dostać się tam można dobrze zorganizowaną komunikacją uzdrowiskową i prywatną.

Niedaleko działa ośrodek nauki konnej, a dla amatorów mocniejszych wrażeń przygotowano górskie trasy rowerowe i zjazdowe. Zimą można skorzystać z okolicznych wyciągów narciarskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *