Hotele

Hotel Activa***

hotel Activa w Muszynie

Hotel Activa oferuje komfortowe noclegi w pokojach, studiach rodzinnych oraz apartamentach. To doskonałe miejsce na wczasy rodzinne, wypoczynek z dziećmi, Majówkę i Sylwestra oraz konferencje, szkolenia i imprezy firmowe. Na terenie hotelu znajduje się bezpłatny monitorowany parking oraz plac zabaw wraz z dużym ogrodem i wiatą grillową..

Telefon +48 18 471 80 20
Adres Złockie 78, 33-370 Muszyna
Ceny od 120 zł

Goście Hotelu Activa mogą korzystać z położonych na terenie obiektu:

  • przestronnej, klimatyzowanej restauracji i kawiarni z bogatą ofertą drinków oraz innych napojów, deserów oraz kawy w wielu różnych smakach,

kawiarnia w hotelu Activa

  • activ.clubu z dobrą, odprężającą muzyką, kręgielnią, piłkarzykami, dartem,

activ club w hotelu Activia

  • strefą SPA z dużym wyborem zabiegów na ciało i na twarz, profesjonalnymi masażami, sauną i łaźnią parową,

SPA masaż Hotel Activa w Muszynie

  • specjalnie przygotowanego pokoju zabaw dla najmłodszych ze zjeżdżalnią, domkiem dla maluchów, kącikiem do malowania, piłkami do skakania oraz wieloma zabawkami

pokój zabaw dla dzieci w Hotelu Activa

  • ogrodu i wiaty grillowej.

ogród i wiata grillowa w Hotelu Activa

Hotel Activa dzięki swemu atrakcyjnemu położeniu jest doskonałym miejscem dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek. Goście hotelu mogą korzystać ze strzelnicy łuczniczej, odkrytego basenu, boiska do siatkówki plażowej czy też spróbować swoich sił w mini hokeju na trawie lub w jeździe Segwayem. Dodatkowo spragnionym mocnych wrażeń Activa proponuje paintballa oraz rajdy na quadach.

hotel Activa quady

Hotel Activa to również wspaniałe miejsce dla rodzin z dziećmi. W pobliżu Ośrodka znajduje się bardzo wiele atrakcji turystycznych (m.in. zamek w Muszynie, Ogrody zmysłów, Ogrody Biblijne, odkryte baseny na Zapopradziu, Szlak Architektury Drewnianej, Rezerwat lipowy Obrożyska, Mofeta) oraz wiele szlaków turystycznych (m.in. na Jaworzynę Krynicką). Miłośnicy białego szaleństwa mogą skorzystać z położnej w pobliżu Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna Wierchomla, Sankolandii (Ślizgostrady) – jedynej w swoim rodzaju trasy do jazdy na sankach z hamulcem i amortyzatorem, lub skorzystać z doskonale przygotowanego krytego lodowiska na Zapopradziu w Muszynie.

Hotel Activa*** jest członkiem programu “Zrównoważone podróże” (w obiekcie zostały wdrożone skuteczne działania na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz ochrony środowiska).

Hotel Activa przyjmuje gości wraz z ich pupilami – zwierzętami domowymi (psy nieagresywne i koty).

Pakiety pobytowe w Hotelu Activa

Galeria zdjęć

Lokalizacja

3 komentarze /-y

  1. Fajny hotel i bardzo dobra obsługa. Polecam o każdej porze roku!

  2. Byłam z całą rodziną i mogę szczerze polecić. Pokoje bardzo fajne, smaczne jedzenie i do tego mnóstwo atrakcji przy samym hotelu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *