Atrakcje

Ślizgostrada (tor saneczkowy) Sankolandia Muszyna Jasieńczyk

ślizgostrada w Muszynie

Miejsce: na zboczach Kotylniczego Wierchu (Muszyna Złockie – ok. 8,5 km od rynku w Muszynie)

Jedną z wielu atrakcji zimowych Muszyny jest położona na zboczach Kotylniczego Wierchu (Muszyna Złockie) trasa do jazdy na sankach, trikke ski oraz na snowboardzie. Ślizgostrada (sankostrada, sankolandia) Muszyna Jasieńczyk to gwarancja udanej zabawy dla wszystkich, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Tor saneczkowy czynny jest codziennie w godzinach od 9.00 do 17.00!

Informacje praktyczne

Ślizgostrada w Muszynie ma 1900 m długości i jest przygotowywana ratrakiem. Osoby indywidualne są wpuszczane bez rezerwacji w godzinach pomiędzy 10.00 a 18.00. Grupy zorganizowane po 15 osób mogą jeździć w dowolnym czasie między 9:00 a 20:00 ale po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 509 908 638

ślizgostrada tor

Wywóz na ten tor saneczkowy możliwy jest specjalnymi pojazdami terenowymi. Można ślizgać się na sankach własnych lub wypożyczonych w wypożyczalni. Ślizgostrada udostępnia specjalne sanki z hamulcem i amortyzatorem, posiadające certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Ślizgostrada w Muszynie - pojazd terenowy i widok na trasę

Dzieci poniżej 8. roku życia korzystają z trasy zjazdowej na jednych sankach z rodzicami. Dla starszych dzieci, w wieku powyżej 8 lat, udostępniane są lekkie sanki z hamulcem. Można też ślizgać się na snowboardzie i trikke-ski, ale wymagany jest własny sprzęt.

Obowiązkowo uczestnicy Sankolandii muszą zjeżdżać w kaskach, które są również dostępne w wypożyczalni.

Ile to kosztuje?

Cena za wywóz i wypożyczenie sanek to 35 zł za osobę (możliwa płatność kartą). Cena wypożyczenie kasku – 5 zł. Dla wszystkich uczestników Ślizgostrady gorąca herbata jest w cenie biletu! W pobliżu trasy saneczkarskiej znajduje się miejsce pozwalające na zorganizowanie ogniska. Za rozpalenie oraz drewno trzeba zapłacić 100 zł.

Rezerwacja telefoniczna dla grup zorganizowanych

Więcej informacji i rezerwacja dostępne pod numerem:
tel: 785 052 454

Kontakt bezpośrednio na ślizgostradę – rezerwacje dla grup pow. 12 osób
tel: 667 665 555

Hotel Activa Muszyna – Złockie:
tel: 018 471 80 19

Poza sezonem zimowym obiekt ten funkcjonuje jako Tor Rowerowy (Park Rowerowy).

Ślizgostrada (sankostrada) Sankolandia na mapie

Więcej informacji na temat ślizgostrady (sankostrady) można znaleźć na stronie internetowej www.siedemdolin.pl/sanki//pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *