Atrakcje

Ślizgostrada (tor saneczkowy) Muszyna Jasieńczyk

ślizgostrada w Muszynie

Miejsce: na zboczach Kotylniczego Wierchu (Muszyna Złockie – ok. 8,5 km od rynku w Muszynie)

Jedną z wielu atrakcji zimowych Muszyny jest położona na zboczach Kotylniczego Wierchu (Muszyna Złockie) trasa do jazdy na sankach, trikke ski oraz na snowboardzie. Ślizgostrada (sankostrada) Muszyna Jasieńczyk to gwarancja udanej zabawy dla wszystkich, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci!

Informacje praktyczne

Ślizgostrada w Muszynie ma 1900 m długości i jest przygotowywana ratrakiem. Można jeździć po niej od godziny 9 do 15 każdego dnia. Osoby indywidualne są wpuszczane bez rezerwacji o pełnych godzinach, o 10:00 i 14:00. Grupy zorganizowane po 10 osób mogą jeździć w dowolnym czasie między 9:00 a 20:00, ale po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej pod numerem telefonu 785 052 454.

ślizgostrada tor

Wywóz na ten tor saneczkowy możliwy jest specjalnymi pojazdami terenowymi. Można ślizgać się na sankach własnych lub wypożyczonych w wypożyczalni. Ślizgostrada udostępnia specjalne sanki z hamulcem i amortyzatorem, posiadające certyfikat bezpieczeństwa TUV.

Dzieci poniżej 8. roku życia korzystają z trasy zjazdowej na jednych sankach z rodzicami. Dla starszych dzieci, w wieku powyżej 8 lat, udostępniane są lekkie sanki z hamulcem. Można też ślizgać się na snowboardzie i trikke-ski, ale wymagany jest własny sprzęt.

Obowiązkowo uczestnicy Ślizgostrady muszą zjeżdżać w kaskach, które są również dostępne w wypożyczalni.

Ile to kosztuje?

Cena za wywóz i wypożyczenie sanek to 20 zł za osobę. Dla wszystkich uczestników Ślizgostrady w Muszynie gorąca herbata jest w cenie biletu. W pobliżu trasy saneczkarskiej znajduje się miejsce pozwalające na zorganizowanie ogniska. Za rozpalenie oraz drewno trzeba zapłacić 100 zł.

Rezerwacja telefoniczna dla grup zorganizowanych

Więcej informacji i rezerwacja dostępne pod numerem:
tel: 785 052 454

Kontakt bezpośrednio na ślizgostradę:
tel: 509 908 638

Hotel Activa Muszyna – Złockie:
tel: 018 471 80 19

Ślizgostrada (sankostrada) na mapie

Więcej informacji na temat ślizgostrady (sankostrady) można znaleźć na stronie internetowej www.siedemdolin.pl/sanki//pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *