Atrakcje Atrakcje na Słowacji

Aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota

Aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota - zdjęcie

Jeśli wybieracie się w podróż do Doliny Popradu i chcecie spędzić czas aktywnie, wypróbujcie aplikację Sądecko-Spiskie Wrota. Jest to mobilny przewodnik po ziemi sądeckiej i okolicach Starej Ľubovni, który możecie mieć cały czas przy sobie. Aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota powstała w ramach polsko-słowackiej kooperacji partnerów z Powiatu Nowosądeckiego oraz Miasta Stará Ľubovňa. Polsko-słowacka współpraca dotyczyła nie tylko powstania aplikacji, ale również wydanie przewodnika w wersji papierowej, zawierającego opis 16 wycieczek rowerowych po pograniczu Polski i Słowacji. Co więcej, wiązał się z tym również udział partnerów w targach, które miały na celu promocję nowego projektu.

Aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota – co wchodzi w jej skład?

Należy zacząć od tego, że aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota jest swojego rodzaju mobilnym przewodnikiem po ziemi sądeckiej i okolicach Starej Ľubovni. Jest dostępna dla użytkowników telefonów z oprogramowaniem iOS oraz Android. Dzięki temu mogą z niej korzystać wszyscy. A co najważniejsze, mieć ją zawsze przy sobie i użyć w każdej chwili na trasie.

W skład głównego modułu aplikacji, noszącego nazwę “Trasy rowerowe”, wchodzi opis atrakcji dostępnych na wybranej trasie, profil wysokościowy, informacje o długości i przewyższeniach trasy. Dostępnych jest aż 16 tras rowerowych, więc każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Dodatkowo, w aplikacji dostępne są mapy, które można pobrać jako ślad GPS, który ułatwi pokonywanie trasy. Co więcej, ogromną zaletą aplikacji jest zakładka “Baza noclegowa”. Może ona się okazać niezwykle pomocna w przypadku kilkudniowych wypraw rowerowych. Dla lepszego zapoznania się z okolicą przed wyruszeniem w podróż, aplikacja Sądecko-Spiskie Wrota oferuje panoramy 360 stopni najciekawszych punktów każdej z tras. Poza tym, aplikacja jest dostępna w trzech językach: polskim, słowackim oraz angielskim. Wszystkie trasy są opatrzone pięknymi zdjęciami, które skutecznie zachęcają do tego, żeby wsiąść na rower.

W zakładce “Atrakcje turystyczne” znajdziecie zbiór interesujących form spędzania wolnego czasu na Sądecczyźnie. Są tam aktywności fizycznych, takich jak jazda na nartach, łyżwach czy spędzanie czasu w parku linowym. Poza tym, zebrano w niej obiekty architektury sakralnej, zamki, dwory, pałace oraz wszelkie muzea i skanseny. Dzięki aplikacji nie będziecie się nudzić ani chwili. A co najważniejsze, okolice ziemi sądeckiej i Starej Ľubovni nie będą już miały przed Wami tajemnic.

Więcej informacji o aplikacji znajdą Państwo na Oficjalnym Portalu Powiatu Nowosądeckiegonowosadecki.pl/pl/aplikacja-sadecko-spiskie-wrota

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *