Atrakcje Atrakcje na Słowacji

AquaCity Poprad – Wellness i AquaPark na Słowacji

Odległość z Muszyny: ok. 80 km
AquaCity Poprad

AquaCity Poprad – Wellness i AquaPark na Słowacji – hotele, usługi relaksacyjne i wellness oraz aquapark. Ośrodek AquaCity Poprad dzięki swemu niezwykłemu położeniu u podnóża Tatr Wysokich oraz wodzie termalnej z głębokości ok. 1300 metrów z roku na rok przyciąga coraz większa liczbę turystów.

W skład obiektu AquaCity Poprad wchodzą rodzinny hotel Seasons, luksusowy hotel Mountain View i nowoczesny hotel Riverside. Istnieje również możliwość zakwaterowania blisko natury w hotelu wellness Horizont Resort lub lub hotel Hills, co jest idealną propozycją dla osób, którzy zwracają uwagę na ten element doskonałego wypoczynku. AquaCity Poprad oferuję szeroką gamę usług idealnych na rodzinny urlop, rodzinna wycieczkę, aktywny urlop z dziećmi czy też imprezę firmową. Podczas pobytu w tym miejscu można skorzystać z wielu usług, takich jak: usługi relaksacyjne i wellness, turystyka zdrowotna i uprawianie sportu, usługi gastronomiczne i kongresowe.

Miasto Poprad

Poprad jest miastem powiatowym na Słowacji i leży nad rzeką Poprad, u południowych podnóży Tatr. Jest to miasto o niezwykle bogatej historii i kulturze. Ok 40 km od Popradu znajduje się Zamek Spiski – jeden z największych zamków w tej części Europy.

AquaCity Poprad – Park wodny, Centrum Wellness i komfortowe noclegi

Cały ośrodek składa się z aquaparku, wellness centrum Fire & Water Wellness & Spa, hoteli, kriocentrum, oraz wielu możliwości do zdrowia, sportu i zabawy. Aquapark AquaCity Poprad oferuje Państwu 13 basenów znajdujących się w środku i na zewnątrz obiektu, zjeżdżalnie, 350 różnego rodzaju atrakcji wodnych, największe wellness i centrum SPA na Słowacji, wiele kącików dziecięcych, przystosowanych nawet dla najmłodszych pociech, boiska przystosowane do wielu gier zespołowych, rozrywkowe programy animacyjne dla dzieci i wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne 3D Laser show. Jeśli są Państwo miłośnikami relaksu i usług wellness, to idealnym miejscem, aby się odprężyć w wolnym czasie jest Wellness i Spa AquaCity Poprad. Miejsce to zajmuje powierzchnię ok. 1600 kilometrów kwadratowych. Można tu znaleźć różnego rodzaju sauny, jacuzzi, zatokę miłości lub jaskinię śnieżną.

AquaCity Poprad basen na zewnątrz

Woda termalna w basenach

Zapewniamy, że wszyscy Państwo, którzy są zainteresowani pobytem w tym wspaniałym miejscu znajdą coś odpowiedniego dla siebie. Woda w AquaCity wydobywana jest z podziemnego źródła i doprowadzana do kompleksu, a następnie w procesach technologicznych schładzana z 50°C do 36 – 38°C. Do dezynfekcji wykorzystuje się promieniowanie UV, dzięki czemu woda nie podrażnia skóry i oczu. Woda w basenach termalnych pochodzi z głębokości 1300 m i zawiera ponad 20 minerałów, które mają bardzo korzystny wpływ na zdrowie. Pomaga w dolegliwościach związanych z układami ruchu, układem oddechowym oddechowym, układem krążenia i układem nerwowym oraz ma korzystny wpływ na skórę.

Na powierzchni ponad 1590 metrów kwadratowych odwiedzić można pełen kontrastów witalny świat pod znakiem żywiołów: ognia i wody. Żywioły te zostały nazwane symbolami centrum spa podzielonego na strefę prywatną i rozrywki, w których można znaleźć różnego rodzaju sauny i pomieszczeń do inhalacji, saunę do ceremonii, sale wypoczynkowe i unikalny Wellness Bar. Ofertę bogatą w wyśmienite dania uzupełnia szeroki wybór win regionalnych i zagranicznych. Śniadania i kolacje podawane są w restauracji w formie bufetu.

AquaCity Poprad Welness

O przyjemną atmosferę podczas posiłków i miłe doznania kulinarne dba profesjonalna obsługa gastronomiczna. W porze obiadowej oferujemy menu w przystępnej cenie. Restauracja jest odpowiednia na różne imprezy firmowe, rodzinne obiady lub na różnego rodzaju spotkania biznesowe i inne wydarzenia. AquaCity już od samego początku angażuje się w ochronę środowiska. Celem tego miejsca jest ochrona środowiska i ograniczenie wpływu, jaki wywiera działalność dużego ośrodka turystycznego położonego w wyjątkowo pięknym, naturalnym otoczeniu. Tatry Wysokie to idealne miejsce dla tych z Państw, którzy szukają usług na wysokim poziomie, a jednocześnie lubią aktywny wypoczynek w przystosowanym do tego celu miejscu.

Więcej informacji o AquaCity Poprad znajdą Państwo na stronie internetowej aquacity.sk/pl/

AKTUALIZACJA – 02 czerwca 2021

Weekend Otwarcia w Aquaparku
Po niesamowicie długich miesiącach otwieramy. Całodniowe wejście do AquaCity Poprad Aquapark w dniach 4, 5 lub 6 czerwca 2021. Wejście należy zakupić w wybranym dniu. Pojemność wejścia na dany weekend ograniczona maksymalnie do 500.
Więcej informacji na Facebooku AquaCity Popradwww.facebook.com/aquapark.aquacity

AquaCity Poprad na mapie

2 komentarze /-y

    1. Ostatnie informacje na Facebooku mówią o otwarciu AquaCity Poprad w weekend 4-6 czerwca 2021.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *